Ring, Gale Yüzeyi Yerinde Torna ve Taşlama Servisleri

Döner fırın, kurutma tamburu, soğutma tamburu, granüle tamburu, agglomerator ve değirmen gibi ekipmanlaın ring, gale ve istinat rolesi yüzeylerinde oluşan iç bükey, dış bükey ve konik aşınmaların ekipmanın stabil çalışmasını etkileyen zararlarından kurtulmanın en pratik yolu, yüzeylerin silindirik hale getirilmesidir. Özek Makina olarak 500’ün üzerinde ring torna ve taşlaması ile edindiğimiz deneyim ile ring, gale ve istinat rolesi yüzeyleri için torna ve taşlama servisleri veriyoruz.

ring-taslama

ring-torna

3,5 dev/dak Hızda Servis

Yüzey torna ve taşlama çalışmaları sırasında döner fırının durmasına ve hatta yavaşlamasına gerek yoktur. Fırın üretim koşullarında iken servis verebiliriz.

Torna & Taşlama Bir Arada

Yüzey aşınmasının tipi ve derinliği ne olursa olsun, yerinde torna ve taşlama servisimiz sayesinde her seviyedeki yüzey problemine çözüm üretebiliriz.

Tüm Aşamalarda Ölçüm

Problemi keşfetmek ve net bir çözüm geliştirebilmek için, çalışmanın tüm aşamalarında çapsal ve lokal ölçümler alır ve bunu düzenli olarak rapor ederiz.

Deneyim

Özek Makina; 1968’den bu yana, 30 ülke 125 işletmede 200 döner fırın, kurutma/granüle/soğutma tamburuna 500’ün üzerinde servis vermiştir.

Bilgi, Özveri

Problemi farklı perspektiflerden değerlendirebilen, alanında deneyimli, çözümün gerektirdiği özveriyi işine yansıtabilen ve revizyo