Ring, Gale Yüzeyi Yerinde Torna ve Taşlama Servisleri

Döner fırın, kurutma tamburu, soğutma tamburu, granüle tamburu, agglomerator ve değirmen gibi ekipmanlaın ring, gale ve istinat rolesi yüzeylerinde oluşan iç bükey, dış bükey ve konik aşınmaların ekipmanın stabil çalışmasını etkileyen zararlarından kurtulmanın en pratik yolu, yüzeylerin silindirik hale getirilmesidir. Özek Makina olarak 400’ün üzerinde ring torna ve taşlaması ile edindiğimiz deneyim ile ring, gale ve istinat rolesi yüzeyleri için torna ve taşlama servisleri veriyoruz.

ring-taslama

ring-torna

3,5 dev/dak Hızda Servis

Yüzey torna ve taşlama çalışmaları sırasında döner fırının durmasına ve hatta yavaşlamasına gerek yoktur. Fırın üretim koşullarında iken servis verebiliriz.

Torna & Taşlama Bir Arada

Yüzey aşınmasının tipi ve derinliği ne olursa olsun, yerinde torna ve taşlama servisimiz sayesinde her seviyedeki yüzey problemine çözüm üretebiliriz.

Tüm Aşamalarda Ölçüm

Problemi keşfetmek ve net bir çözüm geliştirebilmek için, çalışmanın tüm aşamalarında çapsal ve lokal ölçümler alır ve bunu düzenli olarak rapor ederiz.

Deneyim

Özek Makina; 1968’den bu yana, 25 ülke 100 işletmede 200 döner fırın, kurutma/granüle/soğutma tamburuna 400’ün üzerinde servis vermiştir.

Bilgi, Özveri

Problemi farklı perspektiflerden değerlendirebilen, alanında deneyimli, çözümün gerektirdiği özveriyi işine yansıtabilen ve revizyon takvimine paralel hareket edebilen ekibimizle sahadayız.

Torna Sonrası Reglaj Ayarı

Gerekli hallerde, torna ve taşlama servisleri sırasında oluşan yeni eksen seviyesini tolare edecek reglaj ayarı çalışmasını süpervize ediyoruz. Fırın ölçüm çalışmaları ile paralel tek elden torna & taşlama hizmeti verebiliyoruz.

Zamanında Sahada

7/24 üretime devam etme hedefindeki döner fırınların olası problemlerinin aciliyetinin farkındayız. Servis talebi nereden gelirse gelsin, çok kısa sürede sahada olma ve problemi çözme odaklı çalışırız.

Uluslararası Servis Ağı

Ülkemiz çimento, alçı, gübre, yem, petrokimya vb. ağır sanayi tesislerinin önemli bir bölümünün yanı sıra Amerika’dan Vietnam’a çok geniş bir coğrafyada 25’in üzerinde ülkede 100’ün üzerinde tesise gururla servis veriyoruz.

0+
ÜLKE
0+
TESİS
0+
SERVİS

back001

İletişime Geçin

* Doldurulması zorunlu alanlar.